Hakkımızda

Ankara’nın en nezih bölgesinde gürültüden uzak huzur, güven ve kaliteli bir yurt hizmeti arıyorsanız, BİZ BURADAYIZ…

Öğrencisine, aile ortamı sağlamaya çalışan, güveni ve disiplini elden bırakmayan, hizmet anlayışımızla, BİZ BİR AİLEYİZ...

Yurdumuz, Ankara'nın merkezinde Bahçelievler'de.. Milli kütüphaneye yürüyüş mesafesinde. Aşti - Terminal ve Kızlay'a 10 dakika uzaklıktadır. Atılım, ODTÜ, Hacettepe, Bilkent, Çankaya, Başkent, Fatih Üniversitesi servis duraklarına 10 dakika mesafededir.

Odalarımız

Yurdumuz; odaların tarzı, kullanımı, yaşam kalitesini artırıcı iç tasarımıyla rahat kullanışlı, yatak, buzdolabı, tv ünitesi, çalışma masası, ve iç hacmi geniş kullanışlı dolaplarıyla keyifli bir ortam sağlıyor. Yurdumuz; tek kişilik, çift kişilik, üç ve dört kişilik odalarla hizmet sunuyor. Üç ve dört kişilik odalarımızın oda içerisinde banyo ve wc bulunmakta olup, tek ve çift kişilik odalarda ortak kullanım koridorda bulunan banyo ve wcler bulunmakta ve bunlar kullanılmaktadır. Ortak kullanım banyo ve wcler toplam 6 kişinin kullanımına hizmet sunmaktadır.

Çalışma Salonları

Öğrencilerimizin sakin ve sessiz bir çalışma ortamının olması için hazırlanmış olup odalarındaki çalışma ortamından hariç ders çalışmaları için hazırlanmış ve günün 24 saati kullanıma açık olarak öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Dinlenme Salonu

Öğrencilerimizin odaları haricinde diğer arkadaşlarıyla ve misafirleriyle beraber oturup sohbet edebilecek, dinlenebilecek, toplu tv izleyebilecek ve müzik dinleyebileceği bir ortamları olmasını düşünerek öğrencilerimizin rahatı, konforu düşünülerek hazırlanmışve dizayn edilmiş dinlenme salonumuz mevcuttur.

Yemekhane

Yemeklerimiz her akşam 4 çeşit olarak uzman aşçılarımız eşliğinde öğrencilerimizin damak zevkine göre hazırlanarak sunulmaktadır.

Kahvaltılarımız öğrencilerimizin sabah güne zinde ve sağlıklı başlamalarını amaç edinerek titizlikle hazırlanıp sunulmaktadır.

Gerek akşam yemeği, gerekse sabah kahvaltısında zengin çeşitlerimizi görmek mümkündür.

Ulaşım

Milli Kütüphane'ye yürüme mesafesinde bulunan yurdumuza ulaşım, günün her saatinde kolaylıkla sağlanabilir. Yurdumuzun bulunduğu Ankara Bahçelievler semtinin en işlek caddelerinden bir tanesi olan 7. Cadde'ye ulaşım otobüs, metro ve minübüslerle sağlanmaktadır. Şehir merkezinden (Kızılay) yurdumuza ulaşım metro ve otobüs seferleriyle 10 dakikada gerçekleşmektedir.

 

 
 
 
Pro WEB